Shko te informacioni mbi produktin
1 1

pHformula C.R. recovery 30ml

Çmimi fillestar
5,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,300 Lekë

Formuluar posaçërisht për të përmirësuar shfaqjen e një lëkure të pa shëndetshme,shfaqjeve të rozaceas (skuqje kronike), madje edhe të tipit eritematoz-teleaniektazik të saj.
PËRFITIMET
• Forcon mekanizmat e mbrojtjes natyrore të lëkurës, thelbësore në trajtimin e lëkurës së ndjeshme
• Veti superiore antioksiduese dhe anti-inflamatore

 

1. Përdorimi

Aplikojeni një ose dy herë në ditë

2. Përbërësit

Retinol
Lactobionic Acid
Azeloglycine
PH-DVCTM

  pHformula C.R. recovery 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery