Shko te informacioni mbi produktin
1 3

pHformula Crystal eyes

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Projektuar me teknologji të avancuar kundër plakjes që minimizon rrudhat, hidraton  dhe jep rezultatet brenda natës. Këshillohet të aplikohet në kombinim me
produktet e përzgjedhura të pHformula për sytë ose serum.

Përfitimet kryesore:

Trajton linjat dhe rrudhat e holla duke parandaluar plakjen e parakohshme
Trajton humbjen e shkëlqimit dhe qëndrueshmërisë
Trajton rrathë e errët dhe ënjtjen nën sy

Përbërsit kryesor janë:

Hyaluronic Acid
Peptides
Witch Hazel
Aloe Barbadensis Leaf Extract
Oat Amino Acids


1. Përdorimi

Aplikoni në lëkurën e pastër dhe të thatë rreth syve. Të nesërmen në mëngjes, hiqni butësisht.

Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë dhe mund të përdoret edhe në mëngjes nëse dëshironi.

2. Përbërësit


GLYCERIN, (AQUA) WATER, BUTYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM, CARBOMER, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) BARK/LEAF/TWIG EXTRACT, AVENA SATIVA (OAT) PROTEIN EXTRACT, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, OLIGOPEPTIDE-1, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, CITRIC ACID.

  pHformula Crystal eyes
  pHformula Crystal eyes
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery