Shko te informacioni mbi produktin
1 3

pHformula E.Y.E. recovery 20 ml

Çmimi fillestar
5,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,600 Lekë

pHformula MD EYE Recovery është një krem i butë, por i fuqishëm kundër plakjes së syve që përmban një kompleks unik peptide që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla dhe rrudhave si ,rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve .

Përbërësit kryesorë përfshijnë një Kompleks me katër Peptide që sinjalizojnë lëkurën për të krijuar kolagjen, i cili është thelbësor në luftën kundër plakjes së lëkurës.

Chrysinimide është një  përbërës aktivë për të ndihmuar në eliminimin e pigmenteve të gjakut në lëkurë të cilat janë përgjegjëse për rrathët e errët nën sy.

Arginina është një aminoacid me veti të shkëlqyera qetësuese të lëkurës.

Bakuchiol një ekstrakt bimor që është vërtetuar se funksionon në mënyrë të ngjashme me retinolin për të zvogëluar shenjat e plakjes, përforcon qëndrueshmërinë dhe tonin e zonës së syve.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

1. Përdorimi

Aplikoni kremin e syve në zonën e konturit të syve dhe në qepallat pas pastrimit 1 ose 2 herë në ditë.
Është mirë që kremin e syve ta lyeni butësisht në lëkurën poshtë dhe sipër syrit pasi është zonë delikate.

2. Përbërësit

AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, STEARETH-2, GLYCERYL STEARATE SE, STEARETH-21, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, BAKUCHIOL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, CARBOMER, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, IMIDAZOLYDINYL UREA, SODIUM HYDROXIDE, STEARETH-20, SODIUM HYALURONATE, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, CAPRYLYL GLYCOL, CHLORHEXIDINE. DIGLUCONATE, N-HYDROXYSUCCINIMIDE, ARGININE, ACETYL HEXAPEPTIDE-30, SODIUM CITRATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, BIOTIN, CHRYSIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1

  pHformula E.Y.E. recovery 20 ml
  pHformula E.Y.E. recovery 20 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery