Shko te informacioni mbi produktin
1 3

pHformula MELA concentrated corrective serum 30ml

Çmimi fillestar
7,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
7,800 Lekë

Serumi korrigjues i koncentruar që përmban një kombinim unik të përbërësve aktivë dhe përbërësve të ndryshëm që lidhin lagështinë që ofrojnë shkëlqim, reduktojnë pigmentimin dhe rrisin mirëqenien dhe nivelin e lagështisë së lëkurës.

Serumi korrigjues i koncentruar MELA rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret në gjendje të ndryshme hiperpigmentimi. Përveç kësaj, linjat e holla dhe rrudhat reduktohen.

Serumi MELA është një suplement i mirë pas M.E.L.A. trajtimi.Përdorimi i formulave të pH U.V. mbrojeni mbi SPF 30+ është i rëndësishëm për mbrojtjen e lëkurës nga rrezatimi UV.

Përfitimet Kryesore
• Përmirëson paraqitjen e hiperpigmentimit
• Ndihmon për të barazuar tonin e lëkurës ndërsa mbron lëkurën nga dëmtimi nga dielli
• Ofron hidratim afatgjatë

1. Përdorimi

Aplikoni disa pika dhe masazhoni derisa produkti të përthithet plotësisht nga lëkura.

2. Përbërësit

AQUA, PROPANEDIOL, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROLYZED CANDIDA SAITOANA EXTRACT, 4-BUTYLRESORCINOL, SODIUM HYALURONATE, PHENYLPROPANOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, TETRAPEPTIDE-30

  pHformula MELA concentrated corrective serum 30ml
  pHformula MELA concentrated corrective serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery