Shko te informacioni mbi produktin
1 3

pHformula N.E.C.K. recovery 50ml

Çmimi fillestar
5,850 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,850 Lekë

pHformula NECK Recovery është formuluar me një kompleks glikoproteinësh unik dhe të avancuar për tonifikimin, në ngritjen,  dhe rikthimin e vitalitetit në lëkurën e plakur të qafës dhe dekoltesë.
Ndihmon në promovimin e elasticitetit të lëkurës duke i dhënë lëkurës delikate në këtë zonë cilësi të përmirësuar dhe një pamje dhe ndjesi më të shëndetshme. I përshtatshëm për shenjat dhe njollat e shkaktuara nga dielli. Ky serum përmirson dukshëm sintezën e kolagjenit dhe elasticitetit të lëkurës.

1. Përdorimi

Pastroni qafën dhe dekoltenë, shpëlajeni mirë dhe thajeni.
Aplikojeni kremin një ose dy herë në ditë në zonën e qafës dhe dekoltesë.
Futeni këtë produkt ngadalë sipas niveleve të tolerancës së lëkurës suaj - filloni tri herë në javë dhe rriteni nëse përdorimin javë pas jave
Nëse shfaqet ndonjë acarim, ndërpriteni përdorimin, lëreni të qetësohet dhe rifilloni aplikimin, duke e përdorur më rrallë për të rritur tolerancën.
Gjithmonë aplikoni një krem dielli me faktor të lartë, me spektër të gjerë mbrojtje

2. Përbërësit

AQUA, DIETHYLHEXYL ADIPATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LACTIC ACID, DIMETHYL MEA, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, DICAPRYLYL ETHER, PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, METHYLSILANOL MANNURONATE, PHENOXYETHANOL, HYDROLYZED MANIHOT ESCULENTA TUBER EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, GLYCINE SOJA PROTEIN

  pHformula N.E.C.K. recovery 50ml
  pHformula N.E.C.K. recovery 50ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery