Shko te informacioni mbi produktin
1 1

pHformula P.O.S.T. Recovery Cream 50ml

Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,500 Lekë

pHformula POST Recovery Plus është një krem ​​zbutës tepër i pasur që ndihmon barrierën  natyrore të lëkurës, duke forcuar funksionin e barrierës së lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë.

Përbërësit kryesorë që ky hidratues përmban:

Lactococcus Ferment Lysate, një përbërës probiotik që ndihmon në ribalancimin e mikrobiomës së lëkurës.

Niacinamidi përmirson elasticitetin e lëkurës,  funksionin e barrierës, balancon  tonin dhe strukturën e shëndetshme të lëkurës.

Acidi hialuronik hidraton lëkurën .

Vaji i farave të lulediellit  ka veti anti-inflamatore dhe hidratuese.

Squalane është një lipid natyral i zakonshëm i prodhuar nga gjëndrat dhjamore dhe luan një rol në mbajtjen e lëkurës të hidratuar.


1. Përdorimi

Aplikojeni në një lëkurë të pastruar.
Këshillohet të përdoret pasi keni aplikaur serumet
Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje

2. Përbërësit

AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOLPANTHENOL, NIACINAMIDE, LACTOCOCCUS FERMENT LYSATE, GLYCERIN, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL UNSAPONIFIABLES, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OILSQUALANE, DODECANE, TETRADECANE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, LACTOBIONIC ACIDALOE BARBADENSIS LEAF JUICEGLYCYRRHETINIC ACID, TRIETHANOLAMINEDIETHYL SUCCINATEBISABOLOL, PEG-8, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROLLACTIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, ASCORBYL PALMITATEASCORBIC ACID, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE

  pHformula P.O.S.T. Recovery Cream 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery