Shko te informacioni mbi produktin
1 3

pHformula P.O.W.E.R. essence tonic 75ml

Çmimi fillestar
4,450 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,450 Lekë

Toniku i esencës P.O.W.E.R përmban përbërës të fuqishëm që e lënë lëkurën të ndjehet e hidratuar dhe e freskët. Përbërësit natyralë depërtojnë lagështinë dhe lëndë ushqyese në lëkurë për të përmirësuar cilësinë dhe shkëlqimin e saj.

Përfitimet kryesore:

Mbron nga humbja e lagështisë në lëkurë.
Ka një efekt rigjallërues.
I jep lëkurës një ton më të lëmuar dhe më të qartë.
Mbron lëkurën nga ndikimet e dëmshme mjedisore.
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës

1. Përdorimi

Aplikohet 2 herë në ditë

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Citric Acid, Fructose, Niacinamide, Sodium Hydroxide, Urea, Potassium Sorbate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Pullulan, Allulanose Sodium Chloride, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Algae Extract, Citrullus Lanatus Fruit Extract, Glutamic Acid, Glycoproteins, Chlorella Vulgaris / Lupinus Albus Protein Ferment, Nasturtium Officinale Flower / Leaf Extract, Zinc PÇA, Altereno Phenoxyeth -5, Ethylhexylglycerin, Threonine, Valine, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citrulline, Superoxide Dismutase, Tromethamine, Sodium Metabisulfite, Sorbitol, Lecithin, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Oleic Acid,

  pHformula P.O.W.E.R. essence tonic 75ml
  pHformula P.O.W.E.R. essence tonic 75ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery