Shko te informacioni mbi produktin
1 2

Pure&Sunny Body Lotions 200 ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë
Size

Kujdesuni për lëkurën e trupit njëlloj si për fytyrën tuaj duke luftuar shenjat e moshës, strijat, tharjen, humbjen e elasticitetit me hidratuesin e pasur me Kolagjen Marine dhe Elastinë.

Hidratues për trupin, i cili ushqen dhe hidraton në thellësi. Përmban:
-Hidrosolin e Luleve të Portokallit
-Gjalp KoKoa
-Vaj i Farave të Kajsisë
-Elastinë e hidrolizuar
-Marine Collagen për rritje të elasticitetit të lëkurës.

4 aroma fantastike:

1- Black Orchid- Kombinimi i Patchuli, Sandalwood, Myshk i bardhë, Bergamot, Rrush, dhe Jasemin
2-Sweet & Spicy- Mollë jeshile, Karamel dhe Kanellë 
3-Bergamot & White Musk- Myshk i bardhë, Bergamot
4-Boho Flowers- Kombinimi i Luleve dhe Agrumeve 

1. Përdorimi

Aplikojeni sa herë të dëshironi gjatë ditës.

2. Përbërësit

Hidrosol i Luleve të Portokallit, Gjalp KoKoa, Vaj i Farave të Kajsisë, Elastinë e Hidrolizuar, Marine Collagen

  Pure&Sunny Body Lotions 200 ml
  Pure&Sunny Body Lotions 200 ml
  Pure&Sunny Body Lotions 200 ml
  Pure&Sunny Body Lotions 200 ml
  Pure&Sunny Body Lotions 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery