Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Pure&Sunny Caviar Anti-Aging Cream

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Krem rigjenerues nate për fytyrën, qafën dhe dekoltenë.

I pasur me Caviar të Hidrolizuar, Chondroitin, Glukogen, Acid Hialuronik, Collagen Marine, Elastinë e Hidrolizuar, Vaji i Trëndafilit të Egër dhe Hidrosoli i Trëndafilit me efektin e përbashkët dhe sinergjik ndaj njëri-tjetrit, anti-rrudhë.  Vitamina E vepron si antioksidant.

Një koktejl i fuqishëm përbërësish organikë të cilët rigjenerojnë lëkurën, luftojnë shfaqjen e rrudhave dhe i japin asaj elasticitetin e humbur me kalimin e viteve. 
I përshtatshëm për lëkura normale, të thata dhe ato të ndjeshme.

1. Përdorimi

Aplikimi 2 herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje.

2. Përbërësit

I pasur me Caviar të Hidrolizuar, Chondroitin, Glukogen, Acid Hialuronik, Collagen Marine, Elastinë e hidrolizuar, vaji I trëndafilit të egër dhe hidrosoli I trëndafilit me efektin e përbashkët dhe sinergjik ndaj njëri-tjetrit-anti-rrudhë. Vitamina E vepron si antioksidant.

  Pure&Sunny Caviar Anti-Aging Cream

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery