Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Pure&Sunny Clear Skin Balancing Serum 30 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Serum organik, balancues i sebumit dhe reduktues i poreve.
I përshtatshëm për lëkura mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 

Përbërës aktivë:

-Ekstrakti Fomes Officinalis, i cili ka si lëndë vepruese Acidin Agarik me efekt astringjent, reduktues i madhësisë së poreve dhe balancues i sebumit

-Niacinamide- reduktues i madhësisë së poreve, njollave, përmirëson pamjen e lëkurës

-Eurol BT- anti-inflamator, trajton aknet

-A-Bisabolol- ul irritimet në lëkurë

-Acidi Hialuronik- hidratim, anti-rrudhë

-Aloe Vera- anti-inflamator, hidratim

1. Përdorimi

Aplikimi 2x në ditë pas larjes së lëkurës, para kremrave të rutinës. Në mbrëmje preferohet të kombinohet me Pure&Sunny Tamanu Cream.

2. Përbërësit

Ekstrakti Fomes Officinalis, Niacinamide, Eurol BT, A-Bisabolol, Acid Hialuronik, Aloe Vera.

  Pure&Sunny Clear Skin Balancing Serum 30 ml
  Pure&Sunny Clear Skin Balancing Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery