Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Pure&Sunny Poppy Hydrating Hair & Body Mist 200 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Mist hidratues për trupin, flokët dhe fytyrën, i pasur me agjentë freskues dhe një përzierje aromash fantastike të bergamotit, rrushit të zi, kumbullës, myshkyt dhe sandalwood.
Me bazë ujin e trëndafilit, ekstraktin e kastravecit me vetitë e tyre hidratuese, qetësuese si dhe Elastina e cila rrit elasticitetin e lëkurës.

1. Përdorimi

Aplikojeni sa herë të dëshironi gjatë ditës.

2. Përbërësit

Aromë e bergamotit, rrushit të zi, kumbullës, myshkut, sandalwoodit. Ujë trëndafili, ekstrakt i kastravecit, elastinë.

  Pure&Sunny Poppy Hydrating Hair & Body Mist 200 ml
  Pure&Sunny Poppy Hydrating Hair & Body Mist 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery