Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Pure&Sunny Soothing Rose Antioxidant Serum 30 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Serum organik, me veprim antioksidant dhe anti-rrudhë, trajton dëmet e shkaktuara nga faktorë të jashtëm dhe ekspozimi ndaj rrezeve të diellit.
I përshtatshëm për lëkura sensitive, normale dhe të thata. 

Përbërës aktivë:

-Astaxanthina Extract- veprim antioksidant I fuqishëm

-Luffa Cylindrica Seed oil- hidraton në thellësi lëkurën

-A-Bisabolol- ul irritimet në lëkurë

-Hydrolized Collagen & Elastine- hidratues, anti-rrudhë

-Acidi Hialuronik- hidratim, anti-rrudhë

-Aloe Vera- anti-inflamator, hidratim

1. Përdorimi

Aplikimi 2x në ditë pas larjes së lëkurës, para kremrave të rutinës. Në mbrëmje preferohet të kombinohet me Pure&Sunny Caviar Anti-aging Cream.

2. Përbërësit

Astaxanthina extract, Luffa Cylindrica Seed oil, A-Bisabolol, Hydrolized collagen, Elastine, Acid Hialuronik, Aloe Vera.

  Pure&Sunny Soothing Rose Antioxidant Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery