Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Pure&Sunny Tamanu Cream

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkura mikse, të yndyrshme dhe ato me tendencë akneike.

Përbërësit aktivë:

Vaji Tamanu nxirret nga farat e Calophyllum Inophyllum. Kjo bimë gjendet në rajonet tropikale të Azise.
I pasur me antioksidantë të fuqishëm, parandalon dëmtimin e lëkurës ndaj radikaleve te lira të shkaktuara nga ekspozimi i lartë në diell.
Vepron si:
-Hidratues
-Kundër rrudhave
-Lufton aknet dhe balancon yndyrën
-Rigjeneron lëkurën dhe redukton shenjat post akne
-Parandalon inflamacionet
-Antioksidant

Eurol BT-anti-inflamator, trajton aknet.
Proteina e grurit e hidrolizuar, vaj Jojoba dhe vaji I lajthisë si bazë për ushqimin dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës. 

1. Përdorimi

Aplikohet 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastruesit dhe para hidratuesit.

2. Përbërësit

Vaj tamanu, eurol BT, proteina e grurit e hidrolizuar, vaj Jojoba dhe vaji i lajthisë.

  Pure&Sunny Tamanu Cream
  Pure&Sunny Tamanu Cream

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery