Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Lotion 200ml

Çmimi fillestar
6,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,600 Lekë

Produkti i parë i linjës Rovectin, i cili qetëson lëkurën e dëmtuar dhe të ndjeshme pas kimioterapisë ose një lëkurë me ekzemë ose psoriaz. Ai shitet në mbi 200 spitale dhe klinika në Kore.

Sasia e lartë e Rovectin Repair Complex forcon intensivisht barrierën e lëkurës, e cila është më shumë se dyfishi që përmban linja e përgjithshme e produkteve - Skin Essentials. Ka teksturë të lehtë dhe përthithet lehtësisht nga lëkura .

Rovectin Repair Complex largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndihmon në rigjenerimin  e barrierës së dëmtuar dhe hidratimin e saj. Ky produkt gjithashtu përmban antioksidant si, Niacinamide për të përmirësuar dukshëm tonin e pabarabartë të lëkurës, linjat e imëta dhe rrudhat.

I përshtatshëm kryesisht për lëkura të thata, normale dhe të ndjeshme.

1. Përdorimi

Pas pastrimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në çdo zonë që ka nevojë për hidratim intensiv. Është i sigurt për t'u përdorur tek fëmijët dhe foshnjat.

2. Përbërësit

water, glycerin, caprylic/capric triglyceride, caprylyl methicone, 1,2-hexanediol, niacinamide, butyrospermum parkii (shea) butter, helianthus annuus (sunflower) seed oil, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, eclipta prostrata extract, melia azadirachta flower extract, melia azadirachta leaf extract, curcuma longa (turmeric) root extract, ocimum sanctum leaf extract, hydrolyzed hibiscus esculentus extract, lupinus albus seed extract, moringa pterygosperma seed extract, corallina officinalis extract, moringa oleifera seed oil, persea gratissima (avocado) oil, ricinus communis (castor) seed oil, sodium hyaluronate, haematococcus pluvialis extract, pentylene glycol, cetearyl olivate, sorbitan olivate, vinyl dimethicone, sodium polyacryloyldimethyl taurate, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, hydrogenated polydecene, allantoin, tromethamine, ethylhexylglycerin, trideceth-10, sorbitan isostearate, ceramide np, glycine soja (soybean) sterols, linoleic acid, phospholipids, astaxanthin, carbomer, xanthan gum, disodium edta

  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Lotion 200ml
  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Lotion 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery