Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Anti-Irritant UV Defense Tinted SPF 50+ PA+++

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Jeni duke kërkuar për një krem ​​dielli me ngjyrë me një teksturë jo ngjitëse? Krem dielli 100% me filtra mineral bllokon rrezet ultravjollcë me përbërës të butë dhe të sigurt pa shkaktuar irritime. Nuk le shenja dhe njëtrajtëson tonalitetin e lëkurës tuaj.

 Linja e Rovectin Kunder -Irritimeve filloi me një produkt për rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar dhe të dehidratuar nga lloje të ndryshme të procedurave kirurgjikale. Kjo linjë produktesh përdoret ekskluzivisht nga spitalet dhe klinikat e dermatologjisë në Korenë e Jugut, për pacientët me kancer, Li dhe dermit atopik. Linja anti-irrituese është shitur nga rreth 200 spitale dhe klinika koreane dhe është perqafuar vazhdimisht nga konsumatorët që kanë nevojë për kujdes të veçantë.

1. Përdorimi

Shkundni mirë para çdo përdorimi.
Aplikojeni atë në zonën e fytyrës dhe qafës në fundit të rutinës së kujdesit të lëkurës.

2. Përbërësit

Purified water, zinc oxide (CI 77947), ethanol, butyloctyl salicylate, methyltrimethicone, C9-12 alkanes, disiloxane, isoamyllaurate, titanium dioxide (CI 77891), acrylate copolymer, Prilyl methicone, propanediol, dicaprylyl carbonate, dipropylene glycol, polyglyceryl-3 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, trimethylsiloxysilicate, polyglyceryl-2 isostearate, Panthenol, Phytosphingosine, Tocopherol, Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate, Polymethyl Methacrylate, Sodium Chloride, Isododecane, Disteadymonium Hectorite, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Poly Hydroxystearate/Sebacate, Triethoxycaprylylsilane, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Sorbitan Isostearate, PVP, Hydroxyacetophenone, Octyldodecanol, Polyglycerin-6, Polyglyceryl-4isostearate, Isopropyltitanium Triisostearate, Ascorbyl Palmitate, Yellow Iron Oxide (CI 77492), Red Iron Oxide (CI 77491), Black Iron Oxide (CI 77499)

  Rovectin Anti-Irritant UV Defense Tinted SPF 50+ PA+++
  Rovectin Anti-Irritant UV Defense Tinted SPF 50+ PA+++

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery