Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Aqua Deep Cleansing Water 400ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Rovectin Aqua Deep Cleansing Water ka fuqi të fortë pastrimi për të hequr papastërtitë, ndotjen dhe grimin nga lëkura juaj. Ai përmban 7 shtresa të ndryshme të acidit hialuronik për të siguruar hidratim të lëkurës tuaj. Është gjithashtu i formuluar me përbërës natyralë dhe me bazë bimore për ta bërë atë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës.

 Nese keni nevojë për një pastrues që pastron plotësisht poret e bllokuara në mënyrë efektive

Hawaiian Deep Sea Water & Israel Dead Sea Salt I pasur me minerale dhe lëndë ushqyese (Magnez, Hekur, Bakër etj.) dhe e bën lëkurën të lëmuar dhe me shkëlqim.

Pure Marine Complex ™ 9 lloje bimësh detare nga Jeju dhe Wando Island dhe Deti Namhae i Koresë ndihmojnë në heqjen e grimit dhe papastërtive të bllokuara në pore.

Micellar Technology E përbërë nga uji dhe vaji, molekula e vajit (Lipofile) thith papastërtitë e bllokuara dhe përbërjen, ndërsa molekula e ujit (Hydrophilic) e mban lëkurën të hidratuar.

Acidi Hialuronik: Një agjent natyral hidratues që zbut lëkurën nga brenda - përmban 7 shtresa të ndryshme, nga më të voglat tek ato më të mëdhatë, për të siguruar hidratim nga shtresa më e brendshme deri te ajo e jashtme e lëkurës tuaj.

1. Përdorimi

Lagni një tampon pambuku dhe fshijeni butësisht fytyrën.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Disodium Cocoamphodiacetate, Sea Water, Sodium Hyaluronate, Sea Salt, Hyaluronic Acid, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Chloride, Fucus Vesiculosus Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Propanediol, Cellulose Gum, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Citrate, Potassium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Codium Fragile Extract, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, Citric Acid, Hizikia Fusiforme Extract, Laminaria Cloustoni Extract, Ulva Lactuca Extract

  Rovectin Aqua Deep Cleansing Water 400ml
  Rovectin Aqua Deep Cleansing Water 400ml
  Rovectin Aqua Deep Cleansing Water 400ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery