Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel 175ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel  është një pastrues i butë, me pH të ulët dhe hidratues. Përbërësit kryesorë aktivë:
Glicerina: Glicerina njihet për vetitë e saj intensive hidratuese. Ajo tërheq dhe ruan lagështinë në lëkurë, duke ndihmuar kështu në ruajtjen e nivelit optimal të hidratimit. Glicerina mund ta bëjë lëkurën të ndihet më e lëmuar dhe më e butë dhe mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së përgjithshme të lëkurës, veçanërisht kur është e  thatë ose dehidratuar.
Ekstrakti i lëvores së Quillaja Saponaria: Ekstrakti i lëvores së Quillaja Saponaria vjen nga pema e njohur si Quillay ose Soapbark. Ky ekstrakt ka veti pastruese dhe shkumuese, ndihmon në largimin e papastërtive dhe sebumit të tepërt nga lëkura dhe njihet për efektet e tij të buta pastruese.
7 lloje të acidit hialuronik: Acidi hialuronik është një përbërës i fuqishëm hidratues i njohur për aftësinë e tij për të tërhequr dhe mbajtur lagështinë. Produkti përmban molekula të ndryshme të acidit hialuronik të madhësive të ndryshme, të cilat mund të kontribuojnë në hidratimin e lëkurës në nivele të shumta. Mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës tuaj të hidratuar dhe me pamje të shëndetshme.
E pershtatshme per:
Për të gjitha llojet e lëkurës.Lëkurë e thatë, e ndjeshme, normale, e kombinuar, e yndyrshme, thatësi, irritim.

1. Përdorimi

Lagni duart me ujë të ngrohtë dhe pomponi pastruesin në pëllëmbë. Masazhojeni lëkurën me një lëvizje të butë rrethore, më pas hidhni ujë të ngrohtë mbi lëkurë për ta shpëlarë tërësisht.

2. Përbërësit

WATER, GLYCERIN, SODIUM COCOYL ALANINATE, LAURYL HYDROXYSULTAINE, LAURYL GLUCOSIDE, QUILLAJA SAPONARIA BARK EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, HYALURONIC ACID, ACRYLATES/- C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, COCO-BETAINE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE, PROTEASE, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, BENZYL GLYCOL, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYALURONATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE

  Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel 175ml
  Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel 175ml
  Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel 175ml
  Rovectin Aqua Gentle Cleansing Gel 175ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery