Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Aqua Hyaluronic Soothing Cream 60ml

Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,500 Lekë

Krem qetësues me përmbajtje acidi hialuronik gjithashtu e njohur si "Aqua Concentrate" mban lagështinë me ndihmën e molekulave ceramide. 

Është ideal për lëkura të ndjeshme dhe të yndyrshme. 

Rovectin Aqua përmban një mburojë të trefishtë që mbyll lagështinë nga shtresat më të brendshme në ato të jashtme të lëkurës për hidratim të zgjatur. Ai përmban tetë lloje të ndryshme të acidit hialuronik që hidratojnë thellësisht çdo shtresë të lëkurës. Përveç kësaj, ceramidet krijon një barrierë që mbron lagështinë e lëkurës.

Përberesit Kryesor :

Ceramide: Ky përbërës imiton lipidet e lëkurës te cilat forcojnë barrierën e lëkurës për të mbajtur lagështinë.

Ujë mineral nga Lulja e Kokosit: I pasur me lëndë ushqyese dhe antioksidantë, i japin lekures hidratimin e nevojshem per nje pamje sa me te fresket te lekures.

Acidi hialuronik: Një komponent natyral hidratues - përmban 8 shtresa të ndryshme, nga më të voglat tek ato më të mëdhatë, për të siguruar hidratim nga shtresa më e brendshme deri te ajo më e jashtme e lëkurës tuaj.

1. Përdorimi

Pas pastrimit të fytyrës , masazhoni butësisht hidratuesi ne lekurë në mëngjes dhe në mbrëmje. Për rezultate më të qëndrueshme, përzieni atë me vajin e fytyrës Rovectin.

2. Përbërësit

Water, Propanediol, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Neopentyl Glycol Dicaprate, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrangea Macrophylla Leaf Extract, Cynanchum Atratum Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Agave Tequilana Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Phytosterols, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Vinyl Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Stearic Acid, Glucose, Tromethamine, Arachidyl Glucoside, Dimethiconol, Hydrogenated Lecithin, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Fructose, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Ceramide NP, Sodium Phytate, Sodium Citrate, Sorbitan Isostearate, Beta-Glucan, Ectoin, Tocopherol, Sucrose, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Disodium EDTA

  Rovectin Aqua Hyaluronic Soothing Cream 60ml
  Rovectin Aqua Hyaluronic Soothing Cream 60ml
  Rovectin Aqua Hyaluronic Soothing Cream 60ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery