Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Aqua Soothing Sun Cream SPF50+ PA++++ (50ml)

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Rovectin Aqua Soothing Sun Cream SPF 50+, PA ++++ është një krem ​​dielli UV mineral i lehtë dhe hidratues. Një formule jo e yndyrshme që siguron mbrojtje nga dielli pa lënë kast të bardhë ose ndjesi ngjitje.

I pasuruar me Ekstraktin Medial Jeju Stellaria i cili është i njohur për aftësinë e tij per  hidratimin dhe ruajtjen e lagështisë.

Glyceryl Glucoside siguron mbajtjen optimale të hidratimit.

Ekstrakti i lulediellit: I pasur me vitamina dhe minerale, një formulë e fuqishme e pasur me antioksidantë dhe veti të jashtëzakonshme anti-inflamatore.

Është testuar klinikisht dhe ka verifikuar SPF & PFA.

Oksidi i zinkut vepron si një pasqyrë, duke shpërndarë rrezet UV.

Mund të bllokojë në mënyrë efektive rrezet UVA dhe UVB në një gamë të gjerë.

I përshtatshëm për cdo tip lëkure edhe ato sensitive.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të bollshme në fytyrë pas hidratuesit dhe para makeup-it.

2. Përbërësit

Water, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Butyloctyl Salicylate, Propanediol, Propylheptyl Caprylate, Dicaprylyl Ether, Caprylyl Methicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Niacinamide, Starflower Extract, Sunflower Extract, Mandarin Orange Extract, Cape Aloe Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, 1,2-Hexanediol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Butylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Lactobacillus Ferment, Tocopherol, Glyceryl Glucoside, Glycerin

  Rovectin Aqua Soothing Sun Cream SPF50+ PA++++ (50ml)
  Rovectin Aqua Soothing Sun Cream SPF50+ PA++++ (50ml)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery