Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Calming Lotus Cream 60ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Krem qetësues me ekstrakt nga lulja Lotus përfaqëson denjësishtë brandin Rovectin ! Është një hidratues i butë që përmirëson pamjen dhe hidraton lëkurën tuaj vetëm me përbërës të natyral.

Kremi përmban 75% ekstrakte nga lulja Lotus dhe lulja e Zambakut, të cilat mbrojnë lëkurën tuaj nga toksinat me veçoritë e tij vetë-pastruese, duke pasur kështu një lëkurë sa më të pastër. Për më tepër, Kaempferol, një antioksidant i njohur ndihmon në rregullimin e balancave dhe ne trajtimin e rrudhave.

Përbërësit aktivë që ndihmojnë në mënyrë efektive në rritjen e lagështisë së barrierës së lëkurës përbëjnë më shumë se 95% të përbërjes së kremit.

I përshtatshëm per lëkura të thata, normale, të ndjeshme, të kombinuara dhe të yndyrshme.

1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës- shpërndani kremin në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni butësisht mbi lëkurë. Nëse lëkura është veçanërisht e thatë, aplikoni një shtresë më të trashë për një hidratim më të mirë.

2. Përbërësit

NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DIPROPYLENE GLYCOL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, NIACINAMIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, XYLITYLGLUCOSIDE, XYLITOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, WATER, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, PANTHENOL, CETEARYL OLIVATE, HYDROGENATED POLYDECENE, SORBITAN OLIVATE, HYDROXYACETOPHENONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ALLANTOIN, TRIDECETH-10, ANHYDROXYLITOL, GLUCOSE

  Rovectin Calming Lotus Cream 60ml
  Rovectin Calming Lotus Cream 60ml
  Rovectin Calming Lotus Cream 60ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery