Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Calming Lotus Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Ky krem dielli vazhdon të shfrytëzojë cilësitë e jashtëzakonshme të lules së Lotusit. Kremi përmban ekstrakte nga lulja Lotus të cilit i jep aftësi të mira hidratuese dhe detoksifikuese, ndihet i lehtë dhe nuk të le kast të bardhë. Një krem dielli qe hidraton dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA, UVB.

Phyto-Mucin Complex, një përbërës me origjinë bimore, i cili shton vetitë hidratuese dhe Panthenoli që mban lëkurën e hidratuar sa më gjatë. Niacinamidi ndihmon në rafinimin pamjen e ngjyrës së lëkurës.

I përshtatshëm kryesisht për lëkurë të thatë, normale, të ndjeshme, të kombinuar dhe të yndyrshme.

Testuar klinikisht dhe i certifikuar nga SPF & PFA.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të konsiderueshme në fytyrë pas hidratuesit dhe para make up.

2. Përbërësit

Water, Propanediol, Butylene Glycol, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Diisopropyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-15, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Angelica Keiskei Extract, Corchorus Olitorius Leaf Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Root Extract, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Urea, Hydroxyacetophenone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Decyl Glucoside, Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Sodium Stearoyl Glutamate, Dipropylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Behenyl Alcohol, Xanthan Gum

  Rovectin Calming Lotus Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml
  Rovectin Calming Lotus Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery