Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Cica Care Balancing Toner 260ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Nje toner tonik i krijuar për sidomos lëkurën  ndjeshme dhe të irrituar që është dëmtuar  duke përfshirë aknet dhe rosacea.

I testuar në lëkurë të ndjeshme, toneri Cica Care shëron butësisht dhe mbron lëkurën e ndjeshme të dëmtuar. I jep lëkurës një hidratim të menjëhershëm dhe largon papastërtitë e mbetura pas pastrimit.

Kompleksi hidratues i Barrier Repair™ i Rovectin ndihmon në rivendosjen dhe riparimin e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës. Antioksidanti me bazë bimore madecassoside rigjallëron lëkurën dhe parandalon shfaqjen e plagëve dhe njollave të errëta.

Centella Asiatica punon si antioksidantë i fuqishëm për anti-inflamator dhe forcon lëkurën. Ky toner është krijuar sidomos për ata që kanë akne te acaruara duke përshpejtuar shërimin dhe ndihmojnë në reduktimin e plagëve dhe njollave.

100% vegan, përbërës të pastër, hipoallergjik, pa toksina dhe pa egërsi

100% pa paraben, ngjyrues artificial, aroma artificiale, vaj mineral dhe steroid.

Lëkurë e thatë, e ndjeshme, normale, e kombinuar dhe e yndyrshme, shpërthime hormonale, akne, skuqje, acarim, njolla të errëta. 

1. Përdorimi

Pas pastrimit, njomni një copë pambuku me tonerin dhe lëvizni butësisht në fytyrë.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Methylpropanediol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, C12-14 Pareth-12, Panthenol, Madecassoside, Centella Asiatica Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Tanacetum Vulgare Extract, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Disodium Edta, Prunus Amygdalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Butylene Glycol

  Rovectin Cica Care Balancing Toner 260ml
  Rovectin Cica Care Balancing Toner 260ml
  Rovectin Cica Care Balancing Toner 260ml
  Rovectin Cica Care Balancing Toner 260ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery