Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Cica Care Relief Sleeping Pack 80ml

Çmimi fillestar
3,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,400 Lekë

Kjo maskë përmban elementë qetësues dhe hidratues në mënyrë që në mëngjesë të keni një lëkurë të lëmuar dhe të mëndafshtë.

Centella Asiatica: vepron si antioksidant i fuqishëm dhe forcon lëkurën. Sidomos ndihmonë në procesin e shërimit te akneve dhe shenjave post-akne.Ekstrakti i frutave të Gardenia Florida ndihmon ne zbehjen e linjave të imta dhe parandalimin e rrudhave, duke përmirësuar gradualisht barrierën e lëkurës. Ceramidet dhe Pantheol forcojnë barrierën e lëkurës dhe e hidratojnë atë.

Përbërësit Kryesor:

Centella Asiatica: ka veti të fuqishme antioksiduese dhe ndihmon në rigjenerimin e barrierës së lëkurës.

Ekstrakt i frutave të Gardenia Florida:Redukton rrudhat e parakohshme duke përmirësuar strukturën e lëkurës dhe duke krijuar një efekt zbutës.

Panthenol: I njohur si Vitamina B5, ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe i jep asaj vitalitet.

Maska këshillohet per lëkura të thata, të ndjeshme, normale dhe të kombinuara, me prirje ndaj akneve, skuqje, acarime, njolla të errëta.

1. Përdorimi

Aplikojeni maskën e gjumit në mënyrë të barabartë në fytyrë si hapi i fundit i rutinës së kujdesit të lëkurës gjatë natës dhe lëreni gjatë natës për lëkurë të hidratuar dhe të mëndafshtë.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Betaine, Trehalose, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, Centella Asiatica Extract, Gardenia Florida Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Panthenol, Xanthan Gum, Ethylene Brassylate, Methyldihydrojasmonate, Allantoin, Dextrin, Phenethyl Alcohol, Madecassoside, Raspberry Ketone, Linalyl Acetate, Gluconolactone, Calamine, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin

  Rovectin Cica Care Relief Sleeping Pack 80ml
  Rovectin Cica Care Relief Sleeping Pack 80ml
  Rovectin Cica Care Relief Sleeping Pack 80ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery