Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Dr. Mask Cica

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

Një maskë që riparon dhe ndihmon kundër plakjes. 

Për lëkurë të ndjeshme, me barrier të dëmtuar dhe të irrituara.

E testuar në lëkurë të ndjeshme, maska ​​jonë Cica shëron dhe hidraton butësisht shtresat më të thella të lëkurës duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe shenjave.
Për riparimin e lëkurës: Kompleksi hidratues i barrierës së riparimit të Rovectin vepron si një maskë restauruese dhe riparuese duke hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe duke rigjallëruar lëkuren e re Përbërësi antioksidant për kujdesin e lëkurës me bazë bimore, madecassoside, rigjallëron lëkurën e ndjeshme dhe vepron si një riparues i plagëve dhe trajtimi i njollave të errëta.

1. Përdorimi

Pasi të keni përgatitur lëkurën, vendoseni butësisht maskën në mënyrë të barabartë në fytyrë. Mbahet për rreth 15-20 minuta dhe me pas hiqni. Masazhoni butësisht për të përthithur serumin e mbetur në lëkurë.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Alcohol, Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Extract, Arginine, Centella Asiatica Extract, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Betaine, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Calamine, Disodium Edta, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Houttuynia Cordata Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin

  Rovectin Dr. Mask Cica
  Rovectin Dr. Mask Cica
  Rovectin Dr. Mask Cica
  Rovectin Dr. Mask Cica

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery