Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Dr. Mask Pore

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

 Dr. Mask Pore me përbërës të patentuar ndihmon në kontrollin e sebumit të tepërt dhe minimizimin e poreve. Një përqendrim i lartë i ekstraktit të thuprës hidraton thellësisht lëkurën.

Tannin complex: 8 ekstrakte me bazë bimore reduktojnë në mënyrë efektive poret e zgjeruara dhe sebumin e tepërt.

Birch Tree Extract : Me një strukturë të ngjashme me faktorët natyralë hidratues (aminoacid, kripë, peptide, acid organik); ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë për lëkurën.

Tea Tree Leaf Extract : qetëson butësisht irritimin e lëkurës dhe është një anti-inflamator i fuqishëm.

Charcoal Powder: Thith papastërtitë e lëkurës dhe ndihmon në kontrollin e sebumit.

1. Përdorimi

1. Pas pastrimit, aplikoni tonik. 2. Vendosni maskën në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. 3. Lëreni për 15-20 minuta. 4. Hiqni maskën dhe masazhojeni butësisht në esencën e mbetur

2. Përbërësit

Water, betula platyphylla japonica juice, glycerin, butylene glycol, niacinamide, camellia sinensis leaf extract, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf extract, 1,2-hexanediol, hydroxyacetophenone, diospyros kaki leaf extract, vitis vinifera (grape) fruit extract, coffea arabica (coffee) seed extract, carthamus tinctorius (safflower) flower extract, polygonum cuspidatum root extract, arginine, carbomer, castanea crenata (chestnut) shell extract, zanthoxylum piperitum fruit extract, betaine, allantoin, hydroxyethylcellulose, panthenol, adenosine, xanthan gum, ethylhexylglycerin, disodium edta, sodium hyaluronate, charcoal powder

  Rovectin Dr. Mask Pore
  Rovectin Dr. Mask Pore
  Rovectin Dr. Mask Pore

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery