Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Një larës me përbërës AHA/BHA/PHA me prejardhje natyrale nga Kompleksi freskues i Frutave të Gjelbërta. Përjetoni eksfolim të butë duke pastruar sebumin dhe njollat ​​me Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam. 

Krijuar me glicerinë, një agjent natyral hipoallergjik që tërheq dhe bllokon lagështinë duke e lënë lëkurën tuaj të tonifikuar dhe tërësisht të hidratuar.

Përveç kësaj, përqendrimi i lartë i Kompleksit të Frutave të Gjelbërta të patentuar ofron pastrim të thellë duke ruajtur lagështinë. Është zgjidhja ideale për lëkurën e yndyrshme dhe akenike.

-Balancon yndyren: Kompleksi i frutave jeshile shkrin sebumin, ndërsa Ekstrakti Wintergreen ndihmon në frenimin e prodhimit të tepërt të sebumit.

- Eksfolion butësisht: Kjo shkumë pastruese eksfolon qelizat e vdekura të lëkurës dhe largon papastërtitë, duke parandaluar në mënyrë efektive poret e bllokuara dhe pikat e zeza duke i minimizuar ato.

- 15% Glicerinë: Një përqendrim i lartë i glicerinës e lë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e hidratuar pa e tharë.

- Charcoal Powder: Ky përbërës thith papastërtitë e lëkurës, pastron poret dhe ndihmon në kontrollin e sebumit.

Rovectin's Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml është ideal për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e thatë, të ndjeshme, normale, mixe dhe të yndyrshme.


1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni një sasi të mjaftueshme dhe masazhoni butësisht të gjithë fytyrën. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Water, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, 1,2-Hexanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract(7,500ppm), Prunus Mume Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Potassium Cocoate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Leaf Extract, Allantoin, Moringa Oleifera Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Mentha Arvensis Leaf Extract, Acacia Concinna Fruit Extract, Butylene Glycol, Quillaja Saponaria Bark Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Sapindus Trifoliatus Fruit Extract, Sapindus Mukorossi Peel Extract, Charcoal Powder, Panthenol, Citric Acid, Polyquaternium-67

  Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml
  Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml
  Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml
  Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml
  Rovectin Pore Care Tightening Cleansing Foam 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery