Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
2,900 Lekë
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Serum i fuqishëm kundër njollave kafe me vitaminë C, arbutinë dhe niacinamid, klinikisht i provuar qe te zbeh pigmentimet e erreta të lëkurës edhe shenjat .


Niacinamide + Arbutin + 3-0 Ethyl Ascorbic Acid tre përberës që njëtrajtësojnë tonin e lëkurës dhe i shtojnë asaj shkëlqimin. Gjithashtu permban acid hialuronik që siguron hidratim të menjëhershëm të lëkurës dhe një shkëlqim duke lënë një fund jo ngjitës.

I përshtatshëm për cdo tip lëkure.

Tea Tree (70.2%): Me 30 herë më të pasur me vitaminë C se limoni, Tea Tree është i pasur me vitaminë antioksidanti i fuqishëm rinovon në mënyrë efektive dhe hidraton thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.

Niacinamide + Arbutin + 3-O-Etil Acid Askorbik: Punojnë së bashku për të ndaluar prodhimin e melaninës duke mos lejuar formimin e njollave kafe.

Acidi Hyaluronic: Acidi hialuronik dhe acidi linolenik parandalojnë prodhimin e melaninës dhe përforcon mbajtjen e hidratimit, duke e mbajtur lëkurën të ndricuar dhe të hidratuar.

Kompleksi HerbCool: Fton temperaturën e lëkurës dhe qetëson irritimin, duke mbrojtur nga njollat e shkaktuara nga ekspozimi ndaj ultravjollcës.

9 lloje kompleksesh vitaminash: Shkëlqen lëkurën dhe ndihmon në ruajtjen e shëndetit të saj, duke e bërë atë të duket e gjallëruar.

Keshillohet për lëkurë të thatë, normale, e kombinuar, me njolla kafe, e yndyrshme

1. Përdorimi

Aplikoni serumin në të gjithë zonën e fytyrës pas pastrimit dhe tonerit. Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

Hippophae Rhamnoides Water(702,839.93ppm), Butylene Glycol, Niacinamide, Water, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Ethoxydiglycol, Methylpropanediol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid(1,000ppm), Arbutin, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Tocopherol, Ascorbic Acid, Biotin, Cyanocobalamin, Folic Acid, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Thiamine HCl, Panthenol, Ferulic Acid, Adenosine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Pentylene Glycol, Erythritol, 4-Butylresorcinol, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Phytate, Beta-Glucan, Arginine, Dextrin, Lecithin, Tromethamine, Linolenic Acid, Borago Officinalis Seed Oil, Carbomer

  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml
  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml
  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml
  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml
  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml
  Rovectin Vita Dark Spot Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery