Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Salt of the Earth Deodorant Balm Amber +Sandalwood 60gr

Çmimi fillestar
1,490 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,490 Lekë
Mbrojtje maksimale dhe efektive kundër djersitjes së shtuar dhe aromës së pakëndshme të trupit.Nuk testohet në kafshë.I aprovuar nga Shoqatat Vegane dhe Vegjetariane.Krahas aromës së këndshme të ngjashme me aromën e drurit, formulimit i është shtuar dhe vaji i kokosit me gjalpin shea.Paketim i riciklueshëm, jo-plastik.Nuk përmban:– Klorhidrat alumini,– Triklosan,– Parabene.I përshtatshëm për t’u përdorur nga të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.
1. Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël produkti, në zonën e sqetullave.Lëkura duhet të jetë e thatë.

2. Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Maranta Arundinacea Root Powder,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Bicarbonate, Cocos NuciferaOil, Copernicia Cerifera Cera, Bambusa Arundinacea Stem Extract,Fragrance (Parfum)*, Helianthus Annuus Seed Oil & RosmarinusOfficinalis Leaf Extract. *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal,*Citral, *Coumarin, *Citronellol, *Benzyl Salicylate, *Geraniol. *Fromnatural botanical extracts and essential oils.

  Salt of the Earth Deodorant Balm Amber +Sandalwood 60gr
  Salt of the Earth Deodorant Balm Amber +Sandalwood 60gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery