Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Salt of the Earth Deodorant Roll On Melon + Cucumber

Çmimi fillestar
1,190 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,190 Lekë
Roll-on me aromë kastraveci dhe pjepri është i formuluar me përbërës 100% natyralë.Ofron mbrojtje efektive dhe afatgjatë nga aromat e padëshiruara të trupit.Zgjedhja e duhur përgjatë verës, pasi ofron një ndjesi freskie.Përmban edhe magnez.Formulë e përmirësuar.Thahet më shpejt, përmban një faktor hidratues për lëkurën dhe neutralizon aromën e pakëndshme.Paketim që mund të rimbushet.Nuk përmban:– Klorhidrat alumini,– Triklosan,– Parabene.I përshtatshëm për t’u përdorur nga të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.Nuk le shenja të bardha te rrobat.
1. Përdorimi

Aplikohet në zonën e sqetullave.Lëkura duhet të jetë e thatë.

2. Përbërësit

Aqua, Potassium Alum, Triethyl Citrate, Sodium Lactate, MagnesiumChloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Magnesium Hydroxide, Xylityl Sesquicaprylate, Phytic Acid, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Anisate, *Limonene, *Linalool, *Citral, *Benzyl Alcohol, *Hydroxy Citronellal. *From natural essential oils and botanical extracts. **Organically grown

  Salt of the Earth Deodorant Roll On Melon + Cucumber

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery