Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Salt of the Earth Deodorant Stick Vetiver + Citrus 84 gr

Çmimi fillestar
1,690 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,690 Lekë
Deodorant në formë stick-u, me aromë agrumesh.Ofron mbrojtje maksimale dhe efektive ndaj aromave të pakëndshme të trupit.Mban lëkurën të hidratuar, si pasojë e pranisë në formulim të gjalpit shea dhe vajit të kokosit.Paketim që mund të rimbushet.Nuk testohet në kafshë.I aprovuar nga Shoqata Vegane dhe Vegjetariane.Përbërës 100% natyralë.Nuk përmban:– Klorhidrat alumini,– Triklosan,– Parabene.I përshtatshëm pë t’u përdorur nga të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.Nuk le shenja të bardha te rrobat.
1. Përdorimi

Aplikohet në zonën e sqetullave.Lëkura duhet të jetë e thatë.

2. Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Calcium Carbonate,Maranta Arundinacea (Arrow) Root Powder, Sodium Bicarbonate, Magnesium Hydroxide, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Copernicia Cerifera Cera,Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Diatomaceous Earth, Polyglyceryl-2Sesquioleate, *Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate Hydroxide, Zinc Oxide, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Limonene, *Linalool, *Coumarin, *Amyl Cinnamal, *Citronellol, *Geraniol. * Fromnatural botanical extracts and essential oils.

  Salt of the Earth Deodorant Stick Vetiver + Citrus 84 gr
  Salt of the Earth Deodorant Stick Vetiver + Citrus 84 gr
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery