Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Self Glow Bronzer 6 g

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë
Color

Bronzer në trajtë pluhuri me formulë inovative.

Tekstura e tij e lehtë, zbut dhe e le lëkurën të hidratuar.
Përmban 2 nuanca dhe efekti që shkakton është:
-konturimi delikat i fytyrës 
-nxirrja e artë e plazhit

2. Përbërësit

TALC, MICA, DIMETHICONE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAUROYL LYSINE, TRIHYDROXYSTEARIN, RIBES NIGRUM SEED OIL, COCOS NUCIFERA OIL,
PEG-8 BEESWAX, DECYL GLUCOSIDE, BARIUM SULFATE, MAGNESIUM STEARATE, AQUA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Self Glow Bronzer 6 g
  Self Glow Bronzer 6 g
  Self Glow Bronzer 6 g
  Self Glow Bronzer 6 g
  Self Glow Bronzer 6 g
  Self Glow Bronzer 6 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery