Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Sesderma Sensyses Liposomal Lightening 200ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
SENSYSES LIPOSOMAL Cleanser Lightening
Pastrues i fytyrës i përshtatur për nevojat e lëkurës tuaj.
Gjenerata e re e solucioneve ujore liposomale për të pastruar lëkurën tuaj dhe për të hequr make-up duke ndihmuar në rigjenerimin dhe ruajtjen e ekuilibrit të saj. SENSYSES Lightening është formuluar posaçërisht për lëkurat me mungesë shkëlqimi dhe për të trajtuar njollat ​​e lëkurës.
1. Përdorimi

Pastroni lëkurën tuaj në mëngjes dhe në mbrëmje, pavarësisht nëse keni qenë të grimuar apo jo. Ky është hapi i parë për të zbuluar një lëkurë të shëndetshme dhe të bukur.
Më pas, aplikoni trajtimin e rregullt ditën ose natën.

2. Përbërësit

WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, POTASSIUM AZELOYL, DIGLYCINATE, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, ASCORBYL GLUCOSIDE, 4-BUTYLRESORCINOL, POLYGLYCERYL-6, CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SEBACATE, PROPYLENE GLYCOL, LECITHIN, ALCOHOL, DISODIUM, COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SODIUM CHOLATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, PANTOLACTONE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE, CI 17200.

  Sesderma Sensyses Liposomal Lightening 200ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery