Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma AZELAC RU Cream Gel Intensive 50ML

Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,000 Lekë
Krem xhel me përbërës aktivë depigmentues dhe faktorë të rritjes i cili jo vetëm që ndihmon në reduktimin e njollave të lëkurës, por gjithashtu zvogëlon shenjat e plakjes së lëkurës dhe rrudhave të imta. 

PËRFITIMET
Përforcues i fuqishëm me faktorë të rritjes
Redukton dhe parandalon njollat
Mund të përdoret gjatë gjithë vitit, madje edhe në verë
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
Përbërësit aktivë të kapsuluar në liposome për të marrë një depërtim më të thellë dhe efektivitet të madh
Mund të përdoret më vete ose të kombinohet me trajtime të tjera mjekësore depigmentuese (peeling kimik, lazer).
1. Përdorimi

Pastroni dhe tonifikoni lëkurën tuaj .
Aplikoni xhel krem Azelac Ru me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Sasia e saktë është ajo që përftohet duke e shtyrë pompën 3 herë për t'u përhapur në mënyrë të barabartë. Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA PROPANEDIOL PARAFFINUM LIQUIDUM CYCLOPENTASILOXANE LECITHIN ARACHIDYL ALCOHOL ALCOHOL CETYL ALCOHOL UNDECYLENOYL PHENYLALANINE TRANEXAMIC ACID RETINOL RETINAL PALMITOYL TRIPEPTIDE-5 NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-7 NIACIN MORUS ALBA ROOT EXTRACT GLYCYRRHETINIC ACID DIACETYL BOLDINE BELLIS PERENNIS (DAISY) FLOWER EXTRACT BAKUCHIOL AZELAIC ACID ASCORBYL GLUCOSIDE 4-BUTYLRESORCINOL 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-OLIGOPEPTIDE-1 NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE 40 SH-POLYPEPTDE 2 NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-76 DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER BEHENYL ALCOHOL ARACHIDYL GLUCOSIDE TRITICUM VULGARE GERM EXTRACT PROPYLENE GLYCOL CARBOMER CYCLOHEXASILOXANE XANTHAN GUM DIMETHICONE POLYSORBATE 20 CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT SODIUM CHOLATE POLYSILICONE-11 SODIUM HYDROXIDE BUTYLENE GLYCOL BHT TOCOPHERYL ACETATE DISODIUM EDTA TOCOPHEROL GLYCERYL STEARATE ASCORBYL PALMITATE SILICA SODIUM CHLORIDE ISOCETETH-10 CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE GLYCERYL OLEATE GLYCERIN DECYL GLUCOSIDE CITRIC ACID TROMETHAMINE HYDROCHLORIC ACID BHA HEXYLENE GLYCOL CAPRYLYL GLYCOL DIPOTASSIUM PHOSPHATE HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN POTASSIUM PHOSPHATE PHENOXYETHANOL ETHYLHEXYLGLYCERIN POTASSIUM SORBATE PARFUM (*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma AZELAC RU Cream Gel Intensive 50ML
  Sesderma AZELAC RU Cream Gel Intensive 50ML
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery