Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Azelac Ru Glowing Fluid Spf 50 50 ml

Çmimi fillestar
4,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,800 Lekë
Me përbërës aktivë depigmentues të cilët parandalojnë dhe trajtojnë origjinën e njollave, duke rregulluar tonin e lëkurës. Me SPF 50!

PËRFITIMET
Redukton dhe parandalon njollat
Lëkura juaj është e mbrojtur nga rrezet UV
Përmban një kombinim të filtrave fizikë dhe kimikë
Pa retinol
Mund të përdoret gjatë gjithë vitit, madje edhe në verë
Mund të përdoret më vete ose të kombinohet me trajtime të tjera mjekësore depigmentuese (peeling kimik, lazer ).
Siguri maksimale dhe tolerancë e shkëlqyer. Nuk prodhon hipopigmentim.
Përbërësit aktivë të kapsuluar në liposome për të marrë depërtim më të thellë dhe efektivitet të madh.
1. Përdorimi

Pastroni dhe tonifikoni lëkurën tuaj.
Aplikoni xhel krem Azelac Ru me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Sasia e saktë është ajo që përftohet duke e shtyrë pompën 3 herë Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Mos harroni se, edhe nëse përdorni Azelac Ru Luminous Fluid, duhet të ripërdorni kremin tuaj të zakonshëm të diellit kur jeni në diell!

2. Përbërësit

AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CYCLOPENTASILOXANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, POLYMETHYL METHACRYLATE, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, BELLIS PERENNIS FLOWER EXTRACT, MICA, ISOSTEARYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE (NANO), TITANIUM DIOXIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-2, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, 4-BUTYLRESORCINOL, ALCOHOL, ALCOHOL DENAT, ASCORBYL PALMITATE, AZELAIC ACID, BHT, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, CITRIC ACID, DECYL GLUCOSIDE, DIACETYL BOLDINE, DIMETHICONE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DISODIUM PHOSPHATE, ETHYLCELLULOSE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, HEXYLENE GLYCOL, LECITHIN, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, PARFUM, PHENETHYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, POLYSILICONE-11, POLYSORBATE 20, POTASSIUM PHOSPHATE, SILICA, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CHOLATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TRANEXAMIC ACID, UNDECYLENOYL PHENYLALANINE.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Azelac Ru Glowing Fluid Spf 50 50 ml
  Sesderma Azelac Ru Glowing Fluid Spf 50 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery