Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Azelac Ru Serum 30 ml

Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,000 Lekë
Serum intensiv me një përqendrim të lartë të përbërësve aktivë.
Mund ta përdorni gjatë gjithë vitit

PËRFITIMET
Redukton dhe parandalon njollat.
Mund të përdoret gjatë gjithë vitit, madje edhe në verë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Rekomandohet për të gjitha llojet e hiperpigmentimeve.
Përbërësit aktivë të kapsuluar në liposome për të marrë depërtim më të thellë dhe efektivitet të madh.
Mund të përdoret më vete ose të kombinohet me trajtime të tjera mjekësore depigmentuese si peeling kimik, lazer etj.
1. Përdorimi

Pastroni dhe tonifikoni lëkurën tuaj.
Aplikoni disa pika serum liposomal Azelac Ru me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Sasia e saktë është një pipetë në mënyrë të barabartë.
Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Kombinoje atë me rutinën tuaj të rregullt , gjithmonë në lëkurë të pastër, pak para çdo kremi. Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA LECITHIN PROPANEDIOL ALCOHOL BELLIS PERENNIS FLOWER EXTRACT POLYMETHYL METHACRYLATE PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL PROPYLENE GLYCOL PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE 4-BUTYLRESORCINOL ALCOHOL DENAT ASCORBYL GLUCOSIDE AZELAIC ACID BHA BHT CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE CARBOMER CITRONELLYL METHYLCROTONATE CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT DIACETYL BOLDINE DIPOTASSIUM PHOSPHATE DISODIUM EDTA DISODIUM PHOSPHATE ETHYLHEXYLGLYCERIN GLYCERIN GLYCYRRHETINIC ACID HYDROCHLORIC ACID HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT MORUS ALBA ROOT EXTRACT NIACIN NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-7 PARFUM PEG/PPG-20/6 DIMETHICONE PHENETHYL ALCOHOL PHENOXYETHANOL POLYSORBATE 20 POTASSIUM PHOSPHATE POTASSIUM SORBATE RETINAL RETINOL SODIUM CHLORIDE SODIUM CHOLATE SODIUM HYDROXIDE TOCOPHERYL ACETATE TRANEXAMIC ACID TRIETHANOLAMINE TRIISOPROPANOLAMINE UNDECYLENOYL PHENYLALANINE XANTHAN GUM

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Azelac Ru Serum 30 ml
  Sesderma Azelac Ru Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery