Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma C-Vit Liposomal Serum 30ml

Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,000 Lekë
Serum shumë antioksidant, kundër rrudhave dhe ndriçues i cili rikthen vitalitetin dhe sjell një shkëlqim natyral në lëkurën tuaj.

PËRFITIMET
Shkëlqen dhe rigjallëron lëkurën.
Barazon tonin e lëkurës.
Lufton shenjat e lodhjes dhe parandalon shfaqjen e rrudhave.
Përmirësimi i butësisë dhe elasticitetit të lëkurës (sinteza e kolagjenit).
Parandalon efektet e radikaleve të lira: antioksidant.
Hidratim ditor.

1. Përdorimi

Pastroni dhe balanconi lëkurën tuaj.
Më pas, aplikoni disa pika serum liposomal C-Vit me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Sasia e saktë është 4 pika në mënyrë të barabartë.
Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Kombinoje atë me rutinën tuaj të rregullt gjithmonë në lëkurë të pastër, pak para çdo kremi. Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, RESVERATROL DIMETHYL ETHER, QUERCETIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, MORUS ALBA ROOT EXTRACT, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, LECITHIN, ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, POLYSORBATE 20, XANTHAN GUM, SODIUM CHLORIDE, BHT, TRIETHANOLAMINE, DISODIUM EDTA, SODIUM CHOLATE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, RETINYL PALMITATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, D-LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CI 15985.

  Sesderma C-Vit Liposomal Serum 30ml
  Sesderma C-Vit Liposomal Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery