Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma C-VIT Moisturizing Facial Cream New 50 ml

Çmimi fillestar
4,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,800 Lekë
Krem xhel shumë antioksidant, kundër rrudhave dhe ndriçues i cili rikthen vitalitetin dhe i sjell një shkëlqim natyral lëkurës tuaj.

PËRFITIMET
Shkëlqen dhe rigjallëron lëkurën
Barazon tonin e lëkurës dhe parandalon plakjen 
Lufton shenjat e lodhjes dhe redukton shfaqjen e rrudhave
Rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës
Veprim antioksidues kundër radikaleve të lira
Hidratim ditor
Përbërësit aktivë të kapsuluar me liposome për depërtim më të thellë dhe efektivitet më të madh.
1. Përdorimi

Pastroni dhe balanconi lëkurën tuaj.
Më pas, aplikoni serumin liposomal C-Vit ose serumin tuaj të zakonshëm.
Aplikoni një sasi të vogël të kremit hidratues të fytyrës C-Vit me një masazh të butë dhe në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, OCTYLDODECANOL, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, ARACHIDYL ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, RESVERATROL DIMETHYL ETHER, QUERCETIN, BEHENYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, C13-14 ISOPARAFFIN, MICA, LECITHIN, TITANIUM DIOXIDE, ALCOHOL, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 20, DISODIUM EDTA, BHT, TRIETHANOLAMINE, LAURETH-7, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHOLATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, D-LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CI 15985, CI 19140.

  Sesderma C-VIT Moisturizing Facial Cream New 50 ml
  Sesderma C-VIT Moisturizing Facial Cream New 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery