Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Factor G Ampoules Biostimulating New 50 ml

Çmimi fillestar
4,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,400 Lekë

Format intensiv, me përdorim të vetëm për rutinën tuaj javore.

7 ditë, 7 ampula bio-stimuluese që përmbajnë të gjithë fuqinë bioteknologjike të Sesderma.

7 përfitime për një lëkurë të rinovuar. Vini re efektin e tyre forcues të menjëhershëm!

Çelësi për një lëkurë të re dhe vitale qëndron në 7 përfitimet e ampulave biostimuluese 7 Factor G Renew: qëndrueshmëri, rigjenerim, ushqyerje, tonifikim i njëtrajtshëm, ri-densim, mbrojtje dhe përtëritje.

Provojini ato për 7 ditë përpara një eventi, festash, gjatë ndryshimeve sezonale ose thjesht, në çdo kohë që dëshironi t'i jepni lëkurës tuaj një shtytje rinore.


1. Përdorimi

Aplikoni ampulën biostimuluese Factor G çdo ditë, përpara rutines tuaj të zakonshme, sipas rendit të rekomanduar në kuti, për 7 ditë rresht. Çdo ampulë specifikon ditën kur duhet të aplikohet.
Mund ta përdorni ose në mëngjes ose në mbrëmje. Pra, nëse keni mjaftueshëm produkt për më shumë se 1 aplikim, pjesën tjetër aplikojeni gjatë natës, në lëkurë të pastër.

2. Përbërësit

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-OLIGOPEPTIDE-1, LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, ALCOHOL, POLYSORBATE 20, DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, BHT, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Factor G Ampoules Biostimulating New 50 ml
  Sesderma Factor G Ampoules Biostimulating New 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery