Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Factor G Renew Eye Contour Cream 15 ml

Çmimi fillestar
3,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,300 Lekë
Krem për konturin e syve kundër plakjes, i formuluar me bioteknologji. 7 faktorë rritjeje me origjinë bimore për të riaktivizuar mekanizmat e rigjenerimit të lëkurës dhe një kompleks përbërësish aktivë që veprojnë në rrathët e zinj. Faktori G Renew shumëzon me 3 sintezën e kolagjenit dhe elastinës për të reduktuar rrudhat.
1. Përdorimi

Aplikoni kremin e syve Factor G Renew me majat e gishtave, butësisht. Aplikoni një sasi sa bizele dhe shtrijeni në mënyrë të barabartë në të dy syte. Mund ta përdorni ose në mëngjes ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

AQUA, TRIBEHENIN PEG-20 ESTERS, PROPANEDIOL, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, * NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-76, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE 40 SH-POLYPEPTDE 2, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-OLIGOPEPTIDE-1, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-15 HEXAPEPTIDE-40, ALCOHOL, BHT, BUTYLENE GLYCOL, CAMPHANEDIOL, CARBOMER, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DL-ALFA TOCOPHEROL ACETATO, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROCHLORIC ACID, LECITHIN, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-OLIGOPEPTIDE-2, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-45, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-7, PARFUM, PHENOXYETHANOL, PHYTONADIONE EPOXIDE, PINANEDIOL, POLYSORBATE 20, POTASSIUM PHOSPHATE, RETINAL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CHOLATE, TRIETHANOLAMINE, TROMETHAMINE, XANTHAN GUM.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Factor G Renew Eye Contour Cream 15 ml
  Sesderma Factor G Renew Eye Contour Cream 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery