Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Factor G Renew Serum 30 ml

Çmimi fillestar
5,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,700 Lekë
Ky serum është zhvilluar duke përdorur teknologjinë më të fundit për të zgjuar kolagjenin në lëkurën tuaj. . Serumi i Faktorit G përmban 7 faktorë të rritjes me tolerancë maksimale, me origjinë bimore, të marrë nëpërmjet bioteknologjisë, të cilët arrijnë në qelizat e synuara dhe shumojnë x3 prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Në vetëm 28 ditë, lëkura juaj bëhet më e butë dhe duke u ndjerë e hidratuar dhe elastike.
PËRFITIMET
Rigjeneron dhe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.
Redukton rrudhat.
Lëkurë më e re dhe më e freskët.
Lëkurë e hidratuar dhe elastike.
1. Përdorimi

Aplikoni disa pika serum Factor G Renew dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte me një masazh të butë. Sasia e saktë është një pipetë.
Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Kombinoje atë me rutinën tuaj të rregullt , gjithmonë në lëkurë të pastër, përpara teksturave të kremit. Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, PROPANEDIOL, LECITHIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE EXTRACT, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-76, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE 40 SH-POLYPEPTDE 2, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-OLIGOPEPTIDE-1, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-15 HEXAPEPTIDE-40, ALCOHOL, CAPROOYL TETRAPEPTIDE-3, CARBOMER, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, DEXTRAN, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DL-ALFA TOCOPHEROL ACETATO, ERGOTHIONEINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROCHLORIC ACID, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-OLIGOPEPTIDE-2, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-45, NICOTIANA BENTHAMIANA SH-POLYPEPTIDE-7, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, PARFUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, POTASSIUM PHOSPHATE, QUERCETIN, RESVERATROL DIMETHYL ETHER, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CHOLATE, TRIETHANOLAMINE, TROMETHAMINE, XANTHAN GUM.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Factor G Renew Serum 30 ml
  Sesderma Factor G Renew Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery