Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Hidraderm Hyal Facial Cream 50 ml

Çmimi fillestar
4,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,500 Lekë
Krem hidratues për fytyrën me efekt maksimal falë 3 llojeve të tij të acidit hialuronik. Redukton rrudhat sipërfaqësore dhe siguron hidratim maksimal në shtresat më të thella të lëkurës. Tolerancë e lartë edhe në lëkurat më të ndjeshme.
PËRFITIMET
Hidratim intensiv ne shumë shtresa.
Lëkurë e butë dhe një ton i barabarte .
Teksturë ultra e lehtë dhe përthithje e shpejtë.
Për të gjitha llojet dhe moshat e lëkurës.
Përbërësit aktivë të kapsuluar në liposome për të marrë depërtim më të thellë dhe efektivitet më të madh.
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë 2 herë në ditë, duke e masazhuar butësisht me majat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.

2. Përbërësit

Aqua, Tribehenin PEG-20 Esters, Coco-Caprylate/​Caprate, Propanediol, Hydrogenated Jojoba Oil, Garcinia Indica Seed Butter, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Glyceryl Behenate, Chamomilla Recutita Extract, Caprylic/​Capric Triglyceride, PEG-8 Beeswax, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Ascorbyl Palmitate, BHA, BHT, Carbomer, Ceramide AP, Ceramide EOP, Ceramide NP, Cholesterol, Citric Acid, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Oleate, Glycerol, Mg Stearate+, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Lecithin, Parfum, Phenoxyethanol, Phytosphingosine, Polysilicone-11, Polysorbate 20, Retinal, Retinol, Sodium Chloride, Sodium Cholate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Lactylate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum

  Sesderma Hidraderm Hyal Facial Cream 50 ml
  Sesderma Hidraderm Hyal Facial Cream 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery