Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum 30 ml

Çmimi fillestar
4,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,900 Lekë
Serum i acidit hialuronik trefish, hidratim x3. Një pjesë thelbësore e rutinës suaj të përditshme, ai hidraton sipërfaqen, redukton rrudhat dhe hidraton në thellësi falë teknologjisë Nanotech. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të ndjeshmet, pavarësisht nga mosha.
PËRFITIMET
Efekt hidratues dhe rimbushës me shumë shtresa
Serumi HIDRADERM HYAL është një burim i drejtpërdrejtë i acidit hialuronik, ndryshe nga 
Trajtim me bazë hidratues dhe intensiv
Tolerancë e lartë, edhe në lëkurë të ndjeshme
Mbron epidermën dhe siguron një kapacitet unik rigjenerues
Mundësia e kombinimit me të gjitha llojet e trajtimeve: rrit efektin kundër rrudhave (me Retiage ose Sesretinal), rrit efektin rimbushës dhe antioksidant (me Fillderma dhe C-Vit)
1. Përdorimi

Aplikoni disa pika serum liposomal Hidraderm Hyal me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Sasia e saktë është një pipetë.
Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Kombinoje atë me rutinën tuaj të rregullt, gjithmonë në lëkurë të pastër, përpara teksturave të kremit. Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

AQUA, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, HYDROGENATED POLYDECENE, CETETH-20, PROPANEDIOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERYL STEARATE, CYCLOPENTASILOXANE, LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, RETINOL, SODIUM HYALURONATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, RETINAL, CERAMIDE EOP, ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, SODIUM CHOLATE, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, PROPYLENE GLYCOL, CARBOMER, CHOLESTEROL, RETINYL PALMITATE, BHT, BHA, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, D-LIMONENE.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum 30 ml
  Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery