Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Hidraven Foamy Soap Free Cream 300 mL

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë
I përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrës për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën delikate dhe të ndjeshme, të prirur ndaj akneve ose intolerante ndaj sapunit. Rekomandohet për heqjen e shpejtë dhe efektive të grimit të fytyrës dhe syve. Për shkak të përbërjes së tij të veçantë është i përshtatshëm edhe për higjienën intime. Pastron butësisht, hidraton, zbut, qetëson, rigjeneron dhe mbron lëkurën.
1. Përdorimi

Lagni lëkurën dhe aplikojeni produktin me një masazh të butë deri në një shkumë të butë dhe kremoze.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Ky produkt mund të përdoret sa herë që dëshironi.

2. Përbërësit

AQUA SODIUM LAURETH SULFATE PROPYLENE GLYCOL COCAMIDOPROPYL BETAINE COCAMIDE DEA PEG-400 PEG-200 ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE ALPHA-ISOMETHYL IONONE AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT ETHYLPARABEN GLYCERIN LAURETH-2 METHYLPARABEN MIMOSA TENUIFLORA BARK EXTRACT PARFUM PEG-7 GLYCERYL COCOATE PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE PHENOXYETHANOL POTASSIUM SORBATE SODIUM BENZOATE SODIUM HYDROXIDE

  Sesderma Hidraven Foamy Soap Free Cream 300 mL
  Sesderma Hidraven Foamy Soap Free Cream 300 mL
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery