Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Hidroquin Whitening Gel - 50 ml

Çmimi fillestar
5,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,500 Lekë

Për të rikthyer pastërtinë dhe tonin e njëtrajtshëm të lëkurës. I projektuar për të përmirësuar dukshëm hiperpigmentimin e lëkurës që lidhet me njollat e moshës, shenjat e akneve dhe dëmtimin nga dielli, ky produkt për të zvogëluar shfaqjen e njollave nga dielli dhe njollave të moshës.

Parandalimi dhe trajtimi i njollave shumë të forta të lëkurës, të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Teknologjia e saj bën që përbërësit aktivë të depërtojnë në një nivel më të thellë, ato çlirohen duke homogjenizuar gradualisht tonin e lëkurës dhe duke reduktuar pigmentimin e lëkurës.

1. Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë me një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht. Kërkohet përdorimi i përditshëm i një kremi kundër diellit.

2. Përbërësit

Water, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Lecithin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Alcohol, Sodium Ascorbate, Retinol, Alpha-Arbutin, Niacin, Sodium Cholate, Polysorbate 20, Ethoxydiglycol, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Ferulic Acid, BHT, BHA, Retinyl Palmitate, Hydrochloric Acid, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben

  Sesderma Hidroquin Whitening Gel - 50 ml
  Sesderma Hidroquin Whitening Gel - 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery