Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Repaskin Aftersun Gel (Facial/ Body, 200 ml)

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,600 Lekë
Për ato ditë të gjata vere, mos harroni se xheli juaj pas diellit është përgjegjës për hidratimin e lëkurës si dhe për qetësimin e saj dhe riparimin e dëmtimeve pas ekspozimit në diell.
Ka gjithçka që duam ose presim nga një xhel aftersun. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, hidraton dhe freskon lëkurën, përthithet shpejt dhe riparon lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi diellor. 
Për ata që duan të kujdesen për lëkurën e tyre! Mbrojtja nga dielli është po aq e rëndësishme sa riparimi i lëkurës pas ekspozimit.
Falë enzimave riparuese, ne ndihmojmë në riparimin e dëmeve të shkaktuara nga rrezatimi diellor.
Teksturë xhel freskuese, që përthithet shpejt.
Efekt qetësues i menjëhershëm falë gotu kola, aloe vera dhe kamomilit.
1. Përdorimi

Pastroni dhe thani lëkurën tuaj.
Më pas aplikoni REPASKIN Afersun Gel pas ekspozimit në diell.

2. Përbërësit

Përbërësit kryesorë
Formuluar me enzima riparuese: Liposomal Ses-Endonuclease, Liposomal Ses-Oxoguanin dhe Liposome Ses-Photoliase dhe antioksidantë si ekstrakti i çajit jeshil dhe Ginkgo biloba, dhe përbërës qetësues si Aloe Vera dhe Kamomili.

  Sesderma Repaskin Aftersun Gel (Facial/ Body, 200 ml)
  Sesderma Repaskin Aftersun Gel (Facial/ Body, 200 ml)
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery