Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Sesderma Sensyses Sebum Cleanser 200 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Pastrim i fytyrës i përshtatur për lëkurën tuaj. Gjenerata e re e ujit liposomal dermatologjik që pastron dhe heq make-up, balancon dhe riparon lëkurën tuaj.

I formuluar posaçërisht për higjenën e përditshme të lëkurës së yndyrshme të prirur ndaj akneve, rregullon yndyren e tepërt dhe ka një efekt pastrues, qetësues dhe balancues. Përtej pastrimit dhe heqjes së make-up-it, është aleati ynë kundër akneve dhe papastërtive.
1. Përdorimi

Pastroni lëkurën tuaj në mëngjes dhe në mbrëmje, pavarësisht nëse keni qenë të grimuar apo jo. Ky është hapi i parë për të zbuluar një lëkurë të shëndetshme dhe të bukur.
Më pas, aplikoni trajtimin e rregullt ditën ose natën.

2. Përbërësit

Zinc liposomes · Copper sulphate liposomes · Phytosphingosine liposomes · Azeloglycine · Gingko-Biloba· Thyme · Cetylpyridinium chloride and Oligosaccharides.

  Sesderma Sensyses Sebum Cleanser 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery