Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Sesmahal B3 (Serum + Spray) 30 ml

Çmimi fillestar
4,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,900 Lekë

Serum me vitaminë B5 i formuluar nga acidi hialuronik dhe NIACINAMIDE, një derivat i vitaminës B3.

PËRFITIMET
Hidraton lëkurën falë strukturës së tij të lehtë dhe që përthithet shpejt.
Parandalon shfaqjen e njollave.
Rregullon hiperpigmentimin e lëkurës.
Redukton prodhimin e sebumit dhe zvogëlon madhësinë e poreve.
Efekt antioksidant.

1. Përdorimi

Para se të aplikoni serumin, spërkatni spray-n mbi fytyrë.
Shtypni pikatoren për të marrë një sasi të përshtatshme produkti.
Aplikoni disa pika në fytyrë ose në pëllëmbët e duarve.
Masazhoni në lëvizje rrethore.
Ne rekomandojmë kombinimin e spray-tdhe serumit për efektivitet më të madh.

2. Përbërësit

Serum: AQUA, NIACINAMIDE, SODIUM HYALURONATE, BENZOIC ACID, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, CARBON, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SORBIC ACID, TRIETHYL CITRATE.

Mist: AQUA, PROPANEDIOL, GLYCERIN, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, ALCOHOL, LECITHIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, 4-BUTYLRESORCINOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BHT, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, NIACINAMIDE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CHOLATE, SODIUM HYALURONATE, TETRAHYDRODIFERULOYLMETHANE, TOCOPHERYL ACETATE, TRANEXAMIC ACID.

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma Sesmahal B3 (Serum + Spray) 30 ml
  Sesderma Sesmahal B3 (Serum + Spray) 30 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery