Shko te informacioni mbi produktin
1 5

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-fit Sun Stick Spf 50+PA++++ 20gr

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Ky Sun Stick siguron hidratim dhe efekt qetësues në lëkurën tuaj me një tekstuë të lëmuar dhe të mëndafshtë.

Formula e tij rezistente ndaj djersitjes dhe kontrollit të yndyrës e bën atë shtesën e përsosur për çantën tuaj për riaplikim të lehtë gjatë gjithë ditës.

Kombinimi unik i ekstraktit Centella Asiatica dhe acidit hialuronik shëron dhe hidraton njëkohësisht lëkurën.

Përmban: 

 • Agjent qetësues të fuqishëm: Pure Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme dhe rrit elasticitetin e saj natyral duke mbështetur barrierën e lëkurës. Ndërkohë, përzierja unike e Ekstraktit Centella Asiatica dhe Acidit Hialuronik punon në mënyrë harmonike për të riparuar dhe hidratuar lëkurën në të njëjtën kohë.
 • Teksturë e butë dhe hidratuese: Përhapet pa probleme në lëkurë, duke lënë pas një fund të mëndafshtë pa asnjë ndjesi ngjitje.
 • Përbërës shtesë për lëkurë të lëmuar:  Përbërësi “Blue Agave” zbut butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, ndërsa “Porous Polymer” kontribuon në lëkurë më të lëmuar dhe më të butë.
1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV.

2. Përbërësit

Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Wax, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Dibutyl Adipate, Butyloctyl Salicylate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Silica, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Triazone, Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl 2,6-Naphthalate, Vinyl Dimethicone, Polysilicone-15, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ozokerite, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Centella Asiatica Extract(0.98ppm), Agave Tequilana Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Hyaluronate(1ppm), Bisabolol, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Ethylhexylglycerin, Water, Hydrolyzed Hyaluronic Acid (1 ppm), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Hyaluronic Acid (0.01 ppm)

  SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-fit Sun Stick Spf 50+PA++++ 20gr
  SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-fit Sun Stick Spf 50+PA++++ 20gr
  SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-fit Sun Stick Spf 50+PA++++ 20gr
  SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-fit Sun Stick Spf 50+PA++++ 20gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery