Shko te informacioni mbi produktin
1 4

SKIN1004 Bloody Peeling 30ml

Çmimi fillestar
1,350 Lekë
Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi i ulur
1,350 Lekë

Një eksfoliues me 17% AHA për të ndihmuar në eksfolimin e lëkurës dhe për të përmirësuar pamjen e strukturës dhe shkëlqimit të lëkurës.

Përbërsit kryesor:
Acidi glikolik (AHA 17%): Eksfolon lëkurën e vdekur në sipërfaqen e lëkurës.
Acidi salicilik (BHA): Eksfolon brenda poreve për të reduktuar mbingarkesën.
Ekstrakti i frutave të mollës: Heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndriçon lëkurën e shurdhër.

KUJDES:
Mos lini më shumë se 1 minutë.
Ky produkt përmban një përqendrim të lartë të AHA dhe rekomandohet të përdoret deri në maksimum një ose dy herë në javë.
Aplikoni krem kundër diellit të paktën 20 minuta para ekspozimit në diell.
1. Përdorimi

Përdorni shpërndarësin për të hedhur një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës. Lëreni të veprojë për 1 minutë, më pas shpëlajeni me ujë të vakët për të hequr çdo produkt të mbetur.

2. Përbërësit

Ujë, Acid glikolik (17%), Hidroksid Kaliumi, Butilen Glikoli, Glicerinë, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Ekstrakt frutash Pyrus Malus (Mollë), Ekstrakt frutash Solanum Lycopersicum (domate), Ekstrakt frutash Gardenia Florida, Cacao Coacoa ) Ekstrakt, Ekstrakt i rrënjës Beta Vulgaris (panxhar), Ekstrakt i frutave Capsicum Annuum, Ekstrakt frutash Malpighia Emarginata (Acerola), Ekstrakt frutash Punica Granatum, Ekstrakt frutash Rubus Idaeus (mjedër), Vaccinium Macrocarpon (Ekstrakte boronicë e kuqe, Gruaza, Fruta) Dekstrinë, çamçakëz xantan, propanediol, hialuronat natriumi, proteina të hidrolizuara të bizeles, fitosterole, lecitinë, vaj frutash Olea Europaea (ulliri), Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Ceramide NP, DisoglierilxTA

  SKIN1004 Bloody Peeling 30ml
  SKIN1004 Bloody Peeling 30ml
  SKIN1004 Bloody Peeling 30ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery