Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Skin1004 Bloody Peel Light 30ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Një eksfoliues me 8% AHA për të ndihmuar në eksfolimin e lëkurës dhe për të përmirësuar pamjen e strukturës dhe shkëlqimit të lëkurës.

1. Përdorimi

Mbahet vetem 1 minute ne lekure dhe me pas shplani fytyre n. Perdoret 1 -2 here ne jave

2. Përbërësit

Water, Glycolic Acid(8%), Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Potassium Hydroxide, Xanthan Gum, Gardenia Florida Fruit Extract, Dextrin, Salicylic Acid, Gluconolactone, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Capryloyl Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Malus Domestica Fruit Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Capsicum Annuum Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Juice, Maltodextrin, Hydrolyzed Pea Protein, Phytosterols, Squalane, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Lecithin, Ceramide NP, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter

  Skin1004 Bloody Peel Light 30ml
  Skin1004 Bloody Peel Light 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery